«  Август 2022  »

Четверг, 28.03.2024, 12:36

Сьогодні наше заняття перервали сирени і майстер-клас в етномайстерні Майстерня КРАЛЬОВА проходив в бомбос ... Читать дальше »

Просмотров: 95 | Дата: 11.08.2022

Сьогодні, з нагоди знайомства і на знак єдності, вчились плести "браслети дружби".

Тож цей день був наповнений оптимізмом і посмішками наших учасників☺️

І це неабияк тішить, бо малеча, яка вимушено покинула свої домівки, ... Читать дальше »

Просмотров: 85 | Дата: 11.08.2022

Чому ми маємо розглядати «совєтський союз» як тоталітарну імперію, яким був статус України в цій імперії і чому переосмислення минулого відіграє ключову роль у розумінні сьогоднішньої війни? Яким чином продуковані радянською пропагандою концепції досі зберігаються в українській історичній науці та як боротися із їх «законсервованістю» в академічних колах та свідомості пе ... Читать дальше »

Просмотров: 90 | Дата: 11.08.2022

Друзі, запрошуємо вас у цю середу відвідати етномайстерню "Кральова" та майстер-класи Світлани Рули і Жанни Балагур.

Мета етномайстерні- психотерапія етнічними видами декоративно-вжиткового мистецтва,

занурення в давні звичаї, ремесла, які допомагають переживати кризи, реалізують вітальні потреби, допомагають відновлювати ідентичність.

Чекаємо вас в краєзнавчом ... Читать дальше »

Просмотров: 83 | Дата: 11.08.2022

Азовсталь… Для України і світу це більше, ніж слово чи назва. Сьогодні це символ віри, незламності та стійкості. Захисники Азовсталі показали всьому світу хто такі українці та за що ми боремося. Вони стали тим сонячним променем, який прорізає стіну мороку та страху, тим запевненням, що Світло обов'язково переможе.

Світлини Дмитра Козацького "Ореста", якого назвали & ... Читать дальше »

Просмотров: 80 | Дата: 11.08.2022

На зображенні може бути: текст

Просмотров: 81 | Дата: 11.08.2022

Сьогодні з вихованцями дитячого садочку "Мудрик" під час музейного заняття знайомилися з природою рідного краю. Слухали і уявляли, як живуть тваринки, вивчали особливості їхнього життя, виготовляли на згадку про зустріч поробку.

Такі заняття не тільки знайомлять малечу з природою краю, де вони живуть , а й спонукають до милування природою, формують вміння спостерігати за об&rs ... Читать дальше »

Просмотров: 75 | Дата: 11.08.2022

Пропагандою російської імперії були сформовані чіткі шаблони для розгляду історії України, які успішно перейняла і нав'язувала спершу комуністична влада, а потім рф. Одним із головних наративів стало твердження про Україну як придаток російської історії. Історичні події в Україні мали дублювати російські процеси. При цьому бути менш масштабними, другорядними, що підтверджувало б ідею " ... Читать дальше »

Просмотров: 87 | Дата: 11.08.2022

Від знайомства до дружби.

Від занять до розваг.

Так можна сказати про наші зустрічі з дітками, яких прихистила Шепетівщина.

Всі ми знаємо, що діти важче пристосовуються до умов переселення. І сьогодні ми маємо дбати про те, щоб вони відчували себе в безпеці, розвивались та соціалізувались. Такі зустрічі теж можуть допомогти в адаптації, допомагають створювати вільну атмо ... Читать дальше »

Фотографія. Тепло. Краса

Просмотров: 73 | Дата: 11.08.2022

А тим часом триває підготовка до цікавого проєкту, що незабаром буде реалізований в громаді.

Просмотров: 88 | Дата: 11.08.2022

Сьогодні святкував би свій день народження наш земляк, лейтенант Свінціцький Максим Олександрович, заступник начальника польового вузла зв’язку з озброєння 44-ї окремої артилерійської бригади. Йому назавжди залишилось 22…

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ!

Сина втрату ні з чим не зрівняти.

(пам’яті Максима Свінціцького)

Твою втрату ні з чим не зрівняти. ... Читать дальше »

Просмотров: 69 | Дата: 11.08.2022

26-27 липня в КЗК «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради відбувся науково-просвітницький семінар «Боротьба за державність. Як пам’ятати?" до Дня Української Державності та 80-річчя Української повстанської армії для музейників, бібліотекарів та освітян Хмельницької області. Захід було організовано Музеєм пропаганди спільно із Українським інститутом національн ... Читать дальше »

Просмотров: 83 | Дата: 11.08.2022

Ось такі зворушливі обереги для захисників України виготовили сьогодні наші найменші учасники творчої майстерні.

Хай ці дивовижні, зроблені з дитячою любов'ю та щирістю, ангелики надихають, підбадьорюють та підтримують дух українських воїнів.

Дякуємо нашим захисникам за їхню мужність! Вони наші герої і ангели охоронці! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Просмотров: 80 | Дата: 11.08.2022

29 липня 2018 року поблизу міста Торецьк Донецької області, під час несення бойового чергування, обірвалося життя шепетівчанина, прапорщика Андрощука Анатолія Володимировича, начальника радіолокаційної станції батареї управління артилерійської розвідки бригадної артилерійської групи 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВОЇНУ!

Україна моя пере ... Читать дальше »

Просмотров: 75 | Дата: 11.08.2022

Сьогодні зустріч в нашій творчій майстерні була більш ніж майстер-класом і з привітання з ... Читать дальше »

Просмотров: 77 | Дата: 11.08.2022

Цьогоріч до календаря пам’ятних дат українців додалася нова дата – День української державності.

Відповідний указ ініціював Президент ще у серпні минулого року, а вже у червні нинішнього законопроект було ухвалено та затверджено. "Зародження нашої державності ми будемо відзначати в день розквіту нашої державності, в день хрещення Київської Русі-України.", - сказав ... Читать дальше »

Просмотров: 82 | Дата: 11.08.2022