Головна » 2018 » Січень » 22 » Запрошуємо вас до музею М.Островського відвідати документальну виставку "Українська революція в особистостях: Андрій Мельник"

Друзі! Запрошуємо вас до музею Миколи Островського відвідати документальну виставку "Українська революція в особистостях: Андрій Мельник", надану фундацією ім.О.Ольжича (м.Київ).

На 12 плакатах ви зможете ознайомитися з архівними документами, фотографіями сотника Українських Січових стрільців, бійця, а згодом начальника штабу Дієвої Армії УНР, Крайового Команданта УВО, очільника ОУН, в'язня німецьких концтаборів, засновника Світового Конгресу Українців Андрія Мельника.
Виставка діятиме до 1 березня.
Всіх бажаючих чекаємо щодня з 9.00 до 17.00.
Замовлення екскурсій та детальна інформація за тел. 4-14-74, 5-11-62.