«  Февраль 2022  »

Суббота, 02.07.2022, 14:07

Вшанування пам’яті Блиставця Віктора Олександровича

Сьогодні в краєзнавчому відділі музею відбулося вшанування пам’яті Блиставця Віктора Олександровича, солдата 13-го окремого мотопіхотного батальйону 1-ї окремої танкової бригади, який захищав наш спокій та незалежність України.

На жаль, 8 лютого 2019 року в Сєвєродонецькому шпиталі, внаслідок пневмонії обірвалося його життя.

Віктор народився у селі Березне 30 травня 1996 року. Був довгоочікуваною та єдиною дитиною в родині Олександра та Людмили Блиставців.

Після закінчення Серединецької ЗОШ вступив до Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

Маючи спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів, влаштувався на роботу на Шепетівський ремонтний завод. Та, ремонтуючи техніку для військових, його не полишало бажання стати військовим. Віктор свідомо підписує контракт зі Збройними Силами України.

Віддати шану пам'яті воїна та висловити слова співчуття рідним – мамі Людмилі Ростиславівні та тітці Наталії – прийшли перший заступник голови Шепетівської РДА Юлія Богуш, секретар Шепетівської міської ради Роман Вознюк, військовослужбовці Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, секретар Шепетівської спілки учасників бойових дій у зоні АТО Лариса Бабкіна, хрещена мама Віктора – Валентина Лисенко – староста сіл Серединці та Березне, ветеран російсько-української війни – Віктор Мнюх – директор Серединецької ЗОШ, вчителі Серединецької школи, медійники, музейники, громадськість міста та району.

Переглядів: 50 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0