Головна » 2018 » Лютий » 6 » Вшанування пам'яті Андрія Кузьменка.
Вшанування пам'яті Андрія Кузьменка.

«Я там, де сонце на стелі…» Під такою назвою пройшов вечір пам'яті, присвячений життю і творчості Кузьмі Скрябіну. Його постать є знаковою для історії, культури, України.

Традиційно пам'ять музиканта, що загинув в 2015 році відзначають по всій Україні. В цьому році до цієї традиції долучився і наш музей. Науковий спiвробiтник Юлiя Вiталiївна Лiпська провела вечір в творчiй, невимушенiй атмосфері. У великій мірі це було зумовлено присутністю запрошених гостей – і музикантів, і слухачів. Вшанувати пам'ять Кузьми, поспівати і пригадати зворушливі моменти з життя і творчості прийшли студенти Шепетівського медичного училища. Дуже додало атмосферності вечору живе звучання гітари барда Харчука Сергія, який відгукнувся на запрошення і виконав пісні з репертуару Скрябіна, зокрема «Старі фотографії». Студенти також вшанували пам'ять музиканта - Слєсарчук Анастасівиконала пісню «Мовчати» під гітарний акомпанемент Чубея Івана. Також на заході читали уривки із книги Кузьми «Я, Побєда і Берлін», відгадували пісні за першими рядками, запалювали «вогники пам'яті» і писали цитати Кузьми, які найбільше запам’яталися чи зворушили. Сподіваємося, що вшанування пам'яті Кузьми Скрябіна стане доброю традицією і в нашому місті, як частина загальноукраїнської данини пам'яті видатному музиканту.