Головна » 2018 » Лютий » 14 » Виховна година у ЗОШ №8 на тему: «Герої, які визволяли наше місто»
14:28
Виховна година у ЗОШ №8 на тему: «Герої, які визволяли наше місто»

11 лютого 1944 року у ході Рівненсько-Луцької наступальної операції війська 60-ї армії 1-го Українського фронту під командуванням генерал-лейтенанта Івана Черняхівського завершили звільнення м. Шепетівка від нацистських загарбників. Відзначаючи цю дату, населення Шепетівщини не тільки віддає належне поколінню воєнної епохи, його відданості Батьківщині, ратному і трудовому подвигу, а й нагадує про величезний внесок українського народу у перемогу, про відвернення смертельної загрози не тільки для нашої Вітчизни, а й світової цивілізації.

Так, на 74 річницю звільнення Шепетівки, в ЗОШ №8 для учнів 8-11 класів була проведена виховна година на тему: «Герої, які визволяли наше місто», в якій взяв участь науковий співробітник музею М.Островського, член Національної спілки краєзнавців України Лукашук Олександр Володимирович.

Учням він розповів, що 27 січня 1944 року розпочалась наступальна операція. У районі Шепетівка – Любар німецьке командування зосередило 3 танкові та 4 піхотні дивізії. Тому з перших днів проведення цієї операції розгорнулись тяжкі кровопролитні бої за Шепетівку – важливий вузол залізничних та шосейних доріг. Після дводенних боїв 11 лютого 1944 року Шепетівка була повністю визволена від нацистських загарбників.

Також, учням були показані презентація «Воїни-визволителі» та фрагменти документальної кінохроніки «Визволення Шепетівки».

У шкільній бібліотеці презентовано книжково-ілюстративну виставку «Наші земляки! Безсмертний подвиг Ваш і слава Ваша безсмертна».
За матеріалами сайту ЗОШ №8

 

 

 

Переглядів: 75 |