Головна » 2013 » Квітень » 30 » Відкриття туристичного сезону 2013
Відкриття туристичного сезону 2013

ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ 2013

20-21 квітня 2013 р. в  Кам’янці-Подільському відбулося відкриття туристичного сезону Хмельниччини.  Маючи за мету зробити широку рекламну акцію туристичного потенціалу, на території Старого Замку була проведена І регіональна туристична виставка під назвою «Перлини Західної України:фортеці, замки і палаци».

У виставці прийняли участь: державний історико-архітектурний заповідник «Дубенський замок», державний історико-культурний заповідник «Буша», державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку, Острозький краєзнавчий музей «Острозький замок», історико-культурний заповідник «Межибіж», державний історико-культурний заповідник «Самчики», і звичайно ж, наш музеймузей Миколи Островського.