«  Август 2020  »

Четверг, 25.04.2024, 04:29

Успішно опановано курс «Урбаністика: сучасне місто»

Ніколи не пізно вчитись і самовдосконалюватись, а, враховуючи виклики сьогодення, в музейній роботі це є необхідно! І тут в нас гарні новини. Науковою співробітницею Ліпською Ю. В. успішно опановано курс «Урбаністика: сучасне місто», який тривав 7 тижнів. Онлайн-навчання було доступним завдяки платформі Прометеус. Платформа масових відкритих онлайн - курсів «Prometheus» – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджує новітні навчальні методи для всіх. Мета платформи – революція освіти в Україні. Разом із провідними закладами вищої освіти вони впроваджують технологію змішаного навчання та роблять все для успішного розвитку нашої держави. Навчання з курсу вели відомі і успішні викладачі, журналісти, науковці. Серед лекторського складу навіть такі, значимі в сучасній історії України та світовій науковій думці постаті, як Оксана Забужко, Максим Яковлєв, Володимир Купрій, Робін Гіллс, Брайан МакМанус, Робін Тернер та інші. На платформі присутні як вітчизняні, так і іноземні (зокрема американські) авторські курси, які виокремлено в розділи за сферою науки, що суттєво полегшує пошук і вибір саме того, що необхідно вам. В умовах сучасної «карантинної» ситуації, коли обмежені і пересування, і спілкування, онлайн-освіта це чудовий шанс не втратити можливість для самоосвіти і саморозвитку. Цей курс дав чудову можливість зрозуміти специфіку виникнення і розвитку міста, особливості функціонування міського публічного простору та багато іншої, корисної і важливої для роботи, інформації. Рекомендуємо усім, хто прагне отримати нові знання для успішної професійної - чи самореалізації.

Переглядів: 175 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0