«  Декабрь 2022  »

Пятница, 26.04.2024, 14:07

Трофеї з фронту

Музей пропаганди продовжує збирати та досліджувати військові експонати, здобуті нашими бійцями на передових позиціях

Експозиція, присвячена російсько-українській війні, знову поповнилася трофейними експонатами. Так, дружина військового передала нам офіцерську польову сумку (планшет) окупанта з документами російської армії.

А військовослужбовець 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого пан Віталій особисто привіз з фронту та передав музею такі речі окупантів:

прапор:

нагрудний знак та значки ГТО радянського зразку;

маскувальна літня куртка;

казанок армійський.

Щиро дякуємо за трофеї, які поповнюють нашу колекцію й експозицію, адже вони є прямим доказом перебування російських військ на території України, та відіграють важливу роль у творенні сучасної історії воєнного періоду. Наші захисники творять історію - ми зберігаємо її для нащадків

Музей пропаганди радо співпрацює з волонтерами, військовослужбовцями, їхніми родинами і дякує всім, хто має можливість передавати трофеї з передових. Якщо ви маєте речі, які розповідають про війну, є доказом перебування російських окупаційних військ на території України, то можете передати їх музею, аби зберегти цінні експонати, що ілюструють творення сучасної історії.

#музейпропаганди #музейшепетівка #шепетівка #війна #війнавукраїні #передова #трофеї #фронт #експонати #експозиція #виставка #військові #окупанти #російськаармія

Переглядів: 77 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0