Головна » 2018 » Лютий » 20 » Театралізоване свято "Стережіться, млинці, прийшла і на вас Масниця" для вихованців ДНЗ

Великою втіхою для нас є зустріч у музеї з наймолодшими відвідувачами. Вже декілька днів поспіль вихованці ДНЗ міста "Казка" та "Ластівка" брали участь у театралізованих святах "Стережіться, млинці, прийшла і на вас Масниця!" Дітки слухали про традиції святкування та пробували себе у різних конурсах. Дівчатка пеленали та бавили колодку, на швидкість згортали кольорові стрічки, а хлопчики носили навипередки воду та топили горіхові кораблі. Ну і на завершення усі ласували млинцями, які маленька господиня дістала з печі.