«  Февраль 2022  »

Суббота, 02.07.2022, 14:14

Шановні мешканці громади!

‼️Шановні мешканці громади!‼️

‼️В зв'язку із нещодавніми подіями стосовно незаконної руйнації пам'ятників радянським діячам в м.Славута та с.Берездів Шепетівського району, існує небезпека вчинення акту вандалізму щодо пам'ятника Миколі Островському на території музею!‼️

❗Наголошуємо, що музей та його майно є власністю Хмельницької обласної ради, а пам'ятник М.Островському являється елементом зовнішньої експозиції музею, перебуває на державному обліку як пам’ятка монументального мистецтва місцевого значення авторства видатного українського скульптора-монументаліста Валентина Зноби, внесений до переліку пам’яток культурної спадщини місцевого значення та перебуває на обліку Музейного фонду України.

❗Відповідно до статті 11 Закону України «Про музей та музейну справу», на території відведенній для музею згідно із статутом музею може бути відведено декілька зон, в тому числі експозиційна, для стаціонарного демонстрування великогабаритних музейних предметів і використання в культурно-пізнавальних цілях. Пам’ятник Миколі Островському розташований на музейній території і згідно назви та концепції музею візуальним прикладом тоталітарної пропаганди засобами мистецтва.

❗Якщо ви стали свідками підозрілих дій невідомих осіб біля пам'ятника Миколі Островському, просимо негайно телефонувати на 102.

Немає опису світлини.

Переглядів: 44 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0