Головна » 2015 » Липень » 8 » Персональна виставка Майї Камінської
Персональна виставка Майї Камінської

«Барви рідної землі» саме під такою назвою дебютує персональна виставка живопису молодої художниці, нашої землячки, Майї Камінської.

Презентація виставки відбулася 7 липня  у виставковій залі музею Миколи Островського. Привітати та підтримати дебютантку приїхали друзі та рідні, наставники та учні, колеги  з Грицівського вищого художнього професійного училища №19, в якому Майя Володимирівна понад 10 років працює викладачем живопису та рисунку.

Як професійний художник  Майя передає не лише картинку, а  й настрій, емоцію та думки. Кожна картина заслуговує окремого схвального слова, але у кожного це будуть свої слова та свої емоції. Отже, щоб отримати свою дозу класичної культури у галузі образотворчого мистецтва запрошуємо вас відвідати виставку, яка триватиме лише до 16 липня 2015р. та побачити творчі роботи майстрині на власні очі.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2