Головна » 2018 » Січень » 12 » Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського в Шепетівці долучається до Міжнародного флешмобу музейних селфі - #MuseumSelfie 2018!
11:20
Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського в Шепетівці долучається до Міжнародного флешмобу музейних селфі - #MuseumSelfie 2018!

Друзі! Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського в Шепетівці знову долучається до Міжнародного флешмобу музейних селфі - #MuseumSelfieDay – 2018! Приєднатись до флешмобу можуть усі бажаючі за вхідний квиток 15 грн. Крім цього, ми запрошуємо підтримати музей та взяти участь у флешмобі депутатів місцевих рад!!! Ми переконані, що це буде для вас чудова нагода дізнатися чим живе музей сьогодні та які плани має на майбутнє! 
Отже, 17 -18 січня у нашому музеї можна буде зробити селфі поруч з улюбленим експонатом або просто на фоні музею та опублікувати фото у Facebook, Twitter та Instagram із хештегом #Ostrovskymuseum_selfie або #MuseumSelfie
Селфі можна надіслати і на пошту музею museumostrovsky@meta.ua або в особистому повідомленні на Facebook, Твіттері. Ми залюбки опублікуємо їх на сторінці музею, а автора найцікавішого фото чекатиме сюрприз! Будемо вдячні за ваші репости та ретвіти.
Увага! Акція має два застереження:
- категорично заборонено використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам;
- зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Переглядів: 35 |