«  Январь 2021  »

Суббота, 27.04.2024, 01:54

Невідома фотографія

Фотографії є документами своєї епохи, несуть певну інформацію та є унікальним джерелом, яке не лише розкриває перед істориком зафіксовані фотокамерою факти та події давнини, а й дозволяє реконструювати та репрезентувати історію певної епохи, як суспільства загалом, так і окремої людини.

Фотографії займають передову позицію серед візуальних джерел у вивченні історії, оскільки мають досить потужний інформаційний потенціал і являють багатий зоровий образ минулого. Бути сфотографованим - означає бути свідком певної події, того суспільства й епохи, в умовах яких і було зроблене фото.

Фото, які зберігаються в фондах нашого музею, є історичними цінними джерелами інформації з історії нашого краю. Та іноді до нас потрапляють «німі» світлини, на яких зафіксовані певні люди, робочі процеси, події, будівлі, приміщення закладів, підприємств, але при їх надходженні не було надано жодної інформації про зображене. Отож, виникла потреба започаткувати науково-пошуковий проект «Невідома фотографія».

Нещодавно наша колекція поповнилася фото Шепетівського заводу металовиробів, який припинив свою діяльність. На жаль, ми не знаємо, коли вони зроблені, хто зображений на них, який технологічний процес відбувається. Велике прохання до тих, хто працював на заводі металовиробів або тих, хто знає цих людей і може надати інформацію, телефонувати за номером 0680268139.

Допоможіть цим фото "заговорити" та стати цінним доповненням історії нашого краю.

Далі буде...

Переглядів: 160 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0