Головна » 2017 » Листопад » 23 » Музей М.Островського приєднується до міжнародної акції "16 днів проти насильства".
17:26
Музей М.Островського приєднується до міжнародної акції "16 днів проти насильства".

24 листопада о 16.00 музей М.Островського приєднається до міжнародної акції «16 днів проти насильства», ввімкнувши зовнішнє освітлення як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат. Це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку у всьому світі та спрямована на привернення уваги до найбільш незахищених та вразливих груп жінок і дівчат.
На підтримку цієї громадської ініціативи щорічно проводиться кампанія Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй, присвячена питанням боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до дій, спрямованих на підвищення обізнаності та привернення уваги до цієї проблеми.
В останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір, який використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.
В Україні кампанія UNiTE була офіційно розпочата у 2015 році, і з цього часу до кампанії приєдналися понад 100 партнерів з числа міжнародних та громадських організацій на всій території країни.
Глобальна кампанія UNiTE 2017 року, яка підтримана в Україні, «Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат», закликає до формування суспільства, вільного від насильства щодо всіх жінок та дівчат, в першу чергу вразливих груп населення, зокрема: внутрішньо переміщених осіб, мігранток, представниць національних меншин, які постраждали від конфліктів та стихійних лих.

 

Переглядів: 68 |