«  Январь 2023  »

Пятница, 19.04.2024, 06:58

Митрополит Іларіон: творець нової України

В умовах війни за незалежність в Україні питання культури та мови набувають стратегічно важливого значення, зокрема робота українських діячів культури в двох масштабних напрямах: боротьба з російською пропагандою та відкриття всьому світу правди про Україну, її культуру, народ та цінності. Саме культурна дипломатія стала надважливим фактором формування позитивного іміджу нашої держави за кордоном.

Тримати культурний фронт українським митцям і науковцям в умовах нинішньої війни допомагає спадковий досвід попередніх поколінь так само, як досвід предків, що воювали в часи УПА, Січових Стрільців та Козаччини, допомагає бійцям утримувати бойові рубежі у цій війні.

Отже, наукова співробітниця Музею дослідила, яку роль відіграв в українській культурі Іван Огієнко, чим він займався, чому вважається однієї із вагомих і впливових постатей – відповіді знайдете у каруселі

Став "❤️" , щоб популяризувати українську культуру та її представників, тим самим розповсюджуючи правдиві факти, які російська пропаганда намагається знищити!

#музейпропаганди #музейшепетівка #Шепетівка #науковастаття #дослідження #українськакультура #мова #особистості #постаті #українськамова #культура #пропаганда #російськапропаганда

Переглядів: 538 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0