Головна » 2017 » Грудень » 6 » Книжковий тур книги спогадів «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут» розпочато в ЗОШ №8

До Дня Збройних Сил України для учнів 8-х, 10-11 класів вчителем історії Полупан О.Ф. була організована і проведена зустріч з науковим співробітником літературно-меморіального музею М. Островського Юхимович Л.Д., яка презентувала книгу «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут», присвячену нашому земляку, випускнику ЗОШ№3, командиру І батальйону 24-ої окремої механізованої бригади ім. короля Данила, полковнику Ігорю Вікторовичу Ляшенку, який загинув під селищем Закітне Донецької області 19 червня 2014 року.

Ми горді з того, що книжковий тур книги «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут» розпочато в нашій школі. Це книга пам’яті, книга-оберіг не тільки для рідних Ігоря Ляшенка, але і для всіх шепетівчан, патріотів України. Нікого з присутніх не залишили байдужими спогади рідних, побратимів, які Лідія Денисівна зачитала на презентації, школярам були представлені фото, документи, які були частинкою життя Ігоря Ляшенка. Також діти мали змогу ознайомитися з елементами музейної експозиції краєзнавчого відділу літературно-меморіального музею М. Островського «Борці за Україну». Саме на прикладі життя таких героїв, як наш земляк Ляшенко Ігор Вікторович, виховуються патріоти України.
Матеріал взято з сайту ЗОШ №8.