«  Сентябрь 2021  »

Пятница, 19.04.2024, 18:31

#Кіно_просто_неба

Чекаємо на площі перед музеєм о 20.30.

На зображенні може бути: текст «pokiB незалежност украёни 3 KIHO просто неба площа перед музеем початок перегляд o 20.30 безкоштовний 20.08.- б°лий птах 3 чорною ознакою 21.08.- нескорений 22.08- черкаси музей ΠΡΟΠΑÎ анди WENETIKA нацональна коно студия художних фильмів олександна довенка IMEH M FILM»

Музей пропаганди

Опубліковано Nataliia Nykonova  · 17 серпня о 20:20  ·

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Музей пропаганди запрошує на перегляд українських фільмів в межах проєкту "Кіно просто неба".

«Білий птах з чорною ознакою» - фільм

українського режисера Юрія Іллєнка.

Відзнята у 1970 році стрічка входить до десятки у списку сотні найкращих фільмів в історії українського кіно. В основу сюжету картини лягло життя української багатодітної сім’ї з Буковини, яку було втягнуто у вир боротьби за «світле майбутнє», вигадане й пропаговане комуністичними ідеологами. Події фільму відбуваються у 1937–1947 роках.

Співавтором сценарію «Білого птаху» був видатний український кіноактор і режисер Іван Миколайчук. Крім того, у фільмі вперше на кіноекрані з’явився 30-річний тоді ще львівський театральний актор Богдан Ступка, роль бійця УПА якого є досі однією з найкращих у його списку.

«Нескорений» - український історико-біографічний фільм режисера Олеся Янчука.

Події у фільмі розгортаються на тлі Другої світової війни, після завершення якої українські націоналісти продовжували самотужки боротися з каральною імперією Сталіна. Протягом багатьох десятиліть існувала заборона не лише демонструвати, а й навіть згадувати про подібні сторінки української історії та її героїв. Тому у цій, досить динамічній за сюжетом картині, режисер здійснює спробу показати справжню долю видатного українського державного і військового діяча, головнокомандувача УПА, борця за незалежність України у ХХ столітті Романа Шухевича.

«Черкаси» - повнометражний художній фільм режисера Тимура Ященка.

Картина розповідає історію кількатижневого опору українського військового корабля, який навесні 2014 року був заблокований російськими суднами в бухті озера Донузлав. Під командуванням капітана 3-го рангу Юрія Федаша екіпаж однойменного мінного тральщика до останнього тримав оборону і не спускав державного прапора.

В український широкий прокат стрічка вийшла 27 лютого 2020 року – у день шостих роковин анексії Криму Росією.

Пам'ятаймо, що боротьба за нашу незалежність триває...

Кіноперегляд буде організовано на площі перед Музеєм пропаганди 20-22 серпня за підтримки Національної кіностудії художніх фільмів ім.Олександра Довженка та ТОВ "Мкк Фільм"

Початок сеансу о 20 год. 30 хв.

Перегляд безкоштовний!

Переглядів: 116 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0