«  Ноябрь 2010  »

Пятница, 26.04.2024, 22:55

Фотовиставка "Поетичний фотоальбом"

Поетичний фотоальбом

1 листопада цього року в виставковому залі музею М. Островського відбулася презентація фотовиставки Сергія Володимировича Ремнякова «Поетичний фотоальбом». Презентацію фотовиставки розпочала науковий працівник музею М. Островського Юзлова Марія Олександрівна. Ведуча познайомила гостей з фотохудожником і поетом С. В. Ремняковим, який народився 6 січня 1958 року в м. Новосибірську(Росія). Тридцять років прожив у м .Сєверське ( Томськ-7). В 1981 р. закінчив фізико-технічний факультет Томського політехнічного інституту. Спеціальність інженер-фізик. З 1995 року проживає в місті Нетішин. Працює інженером на Хмельницькій Атомній Електростанції. Персональні фотовиставки майстра проходили у містах: Нетішин, Остріг, Луцьк, Харків, Дубно, Київ. В «арсеналі» Сергія Володимировича є не одна перемога на Всеукраїнських виставках доробків фотоаматорів, про що свідчать відповідні ознаки: Переможець 7-ї Всеукраїнської фотовиставки –конкурсу. ( м. Київ 2004 р. – третє місце); Переможець 8-ї Всеукраїнської фотовиставки –конкурсу. ( м. Київ 2005 р. – друге місце); Переможець 9-ї Всеукраїнської фотовиставки –конкурсу. ( м. Київ 2006 р. – третє місце); Переможець фотоконкурсу на приз газети «Атомщик Украины». (м. Київ 2008 р.- перше місце); Переможець Всеукраїнського фотоконкурсу «Ядерний ренессанс». (м. Київ 2009 р.- перше місце); Переможець Міжнародного фотоконкурсу « Фотопремъера 2009». (м. Луцьк 2009 р.- друге місце). Сергій Володимирович цікаво розповів про його захоплення фотографією, про пошук матеріалу для нових фото сесій. Фотографія у житті автора тісно переплітається з поезією. В 2008 р. вийшла перша книга «Поэтический фотоальбом –«Я не пишу стихи…».». Присутні мали змогу поринути у дивовижний світ поезії С. В. Ремнякова. Вірші декламував поет і актор з міста Нетішина Євгеній Оплєтаєв. Дуже вдало охарактеризував роботи фотомайстра Михайло Георгійович Якубович, художник, виставка робіт якого проходила в нашому музеї влітку. Директор музею М. Островського Тетяна Валентинівна Грищук розповіла про створення виставки. Під час перегляду відвідувачі можуть ознайомитися одразу із двома творчими напрямками фотохудожника-поета: це перегляд фотографій та прослуховування художнього запису віршів. Від імені присутніх гостей Тетяна Валентинівна подякувала і подарувала автору квіти. Наприкінці зустрічі усі присутні мали змогу під чудовий аудіо супровід ще раз почути вірші і оглянути роботи С. В. Ремнякова. Фотовиставка «Поетичний фотоальбом» буде діяти у музеї до 1 грудня і кожен відвідувач матиме змогу оцінити талант поета і фотохудожника С. В. Ремнякова. Підготувала науковий працівник музею М.Островського Юзлова М.О.

Переглядів: 1468 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0