Головна » 2010 » Березень » 16 » "Долі, вишиті хрестиком"
"Долі, вишиті хрестиком"

3 березня у виставковому залі музею М.О.Островського відбулась презентація виставки «Долі, вишиті хрестиком». Запрошені гості мали можливість познайомитись з вишитими картинами, серветками, іконами майстринь Лісайчук Л.І. з м. Житомира, Віри Дем`янюк та Євгенії Ширинговської з м. Шепетівки. Крім того, почули розповіді про трагічні долі цих жінок, адже поєднує майстринь не лише творчість, а й важка хвороба. Віра Демянюк та Євгенія Шиниговська прикуті до ліжка, Лідія Лісайук – не має рук і ніг. Своє захоплення мужністю цих жінок висловлювали як дорослі відвідувачі так і учні. Заступник міського голови Антонюк Л.С. підкреслила, що у нашому місті живе багато майстрів художників з фізичними вадами, і усі вони намагаються через свою творчість довести, - вони теж живуть активним, повноцінним життям. Своїм співом порадувала присутніх солістка міського будинку культури Євгенія Гаєвська. Ця виставка є однією з яскравих сторінок у роботі музею. Адже саме за допомогою таких заходів люди полинової долі відчувають, що вони та їхня творчість потрібні людям.

Науковий працівник Никонова Н.В.