«  Октябрь 2021  »

Четверг, 25.04.2024, 15:38

«День захисників і захисниць України»

14 жовтня, разом зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, ми відзначаємо День захисників та захисниць України.

Це свято започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

В цей день вшановують наших воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність та територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі. Вшановують тих, хто віддав за рідну землю найдорожче - своє життя.

Восьмий рік наші захисники та захисниці боронять нашу державу від російської агресії. Восьмий рік своєю стійкістю стримують ворожу навалу від наступу на країну. І нам, українцям, варто завжди пам'ятати, що вони потребують моральної підтримки, теплоти наших сердець. Їм вкрай необхідно знати, що про них пам’ятають і на них чекають.

Що найбільше підтримує солдатський дух у тяжкі хвилини? Це наша повага до них, відчуття того, що про них пам'ятають не лише на урочисті дати. А ще... листи, малюнки та обереги від дітей, які вони завжди мають при собі. Вони додають їм сили, витримки, віри в перемогу, захищають, пом’якшуючи негативну енергію під час війни. Втомленому воїну вони дають віру в те, що в кінці він обов’язково повернеться до своїх рідних, а життя знову стане налагодженим і розміреним.

Отож, шановні наші захисники та захисниці, вітаємо Вас зі святом мужності та патріотизму! У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини. Бажаємо сили та незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні нарешті запанував довгоочікуваний мир. З глибокою повагою та шаною, ми пам'ятаємо, який тягар війни ви тримаєте на своїх плечах!

Слава Україні!

Героям Слава!

На фото: обереги, передані воїнами до музейної колекції.

Переглядів: 159 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0