«  Ноябрь 2021  »

Суббота, 02.07.2022, 14:00

День пам’яті коськівчанина Сергія Оврашка

Сьогодні, в день пам’яті коськівчанина Сергія Оврашка, патріота та захисника України, легенди батальйону Айдар з позивним «Динаміт», в актовій залі музею відбулася презентація книги Сергія Деркача «Дума про добровольця», яка розповідає про події війни на сході України і присвячена нашому земляку.

На презентації були присутні родина Сергія Оврашка, заступник Шепетівського міського голови Віталій Янушевський, керівник апарату Шепетівської РДА Наталія Лінник, начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Царук, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ленківецької сільської ради Лідія Богурська, коськівчани та староста Коськівецького старостинського округу Олександр Столярчук, підприємець Михайло Ганаба який надав спонсорську допомогу на видавництво книги, керівник літературно-мистецької студії «Доля» Віра Кухарук, представники ЗМІ, музейники, громадськість міста та району.

Презентована книга має стати настільною для кожної української родини. Адже кожен із нас має знати та пам'ятати, через що пройшли і продовжують проходити українські воїни на передовій, захищаючи нашу країну.

Шана нашим Героям!

Герої не вмирають!