Великою втіхою для нас є зустріч у музеї з наймолодшими відвідувачами. Вже декілька днів поспіль вихованці ДНЗ міста "Казка" та "Ластівка" брали участь у театралізованих святах "Стережіться, млинці, прийшла і на вас Масниця!" Дітки слухали про традиції святкування та пробували себе у різних конурсах. Дівчатка пеленали та бавили колодку, на швидкість згортали кольор ... Читати далі »

Просмотров: 33 | Дата: 20.02.2018

love is... це любов відвідувачів до музею ще задовго до початку самої вечірки! Вже протягом дня були бажаючі зробити валентинку, розмалювати статуетку для своїх симпатій на музейних майстер-класах, ну а ввечері, у святковій залі музею, на підлітків чекали конкурси, ігри та приємне спілкування.

 

... Читати далі »

Просмотров: 28 | Дата: 20.02.2018

12 лютого відвідувачі денного відділення побували у краєзнавчому відділі музею М. Островського,його завідуюча,науковий співробітник музею Лілія Линник провела театралізоване свято "Стережіться, млинці - прийшла і на вас Масляна".

... Читати далі »

Просмотров: 31 | Дата: 16.02.2018

11 лютого 1944 року у ході Рівненсько-Луцької наступальної операції війська 60-ї армії 1-го Українського фронту під командуванням генерал-лейтенанта Івана Черняхівського завершили звільнення м. Шепетівка від нацистських загарбників. Відзначаючи цю дату, населення Шепетівщини не тільки віддає належне поколінню воєнної епохи, його відданості Батьківщині, ратному і трудовому подвигу, а й нагадує п ... Читати далі »

Просмотров: 33 | Дата: 14.02.2018

9 лютого в музеї Миколи Островського відбувся Міжнародний конкурс «Write On!» організований і проведений волонтерами Корпусу Миру. В конкурсі взяли участь школярі 9-11 класів зі шкіл міста та району. З тематикою та головними положеннями конкурсу учні мали можливість ознайомитися заздалегідь, оскільки вони були розміщені на сторінці нашого музею. Діти наполегливо працювали над своїми ... Читати далі »

Просмотров: 26 | Дата: 14.02.2018

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »