«  Май 2020  »

Четверг, 25.04.2024, 11:32

23 травня ми відзначаємо День Героїв

23 травня ми відзначаємо День Героїв - день нашого національного тріумфу, символ героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. День Героїв присвячений усім синам України, які віддали життя в боротьбі за свободу та незалежність своєї країни. В радянські роки це свято відзначалось підпільно, а після розвалу Радянського Союзу набуло розповсюдження. У 2014-му, із початком російської агресії на Сході України, з кожним роком День Героїв України відзначають все більше й більше жителів українських міст та селищ в Україні. І хоча таке свято не є державним, проте це не заважає тисячам людей виходити цього дня на заходи із вшанування українських Героїв.
День Героїв – це день пам’яті простих українських людей, які десятиліттями боролись із ворогами, які всіма силами намагались сплюндрувати та знищити українську культуру, українську ідею та український народ. Пригадують цього дня усіх: і козаків, і Січових стрільців, і повстанців, і, звісно ж, тих українців, які загинули під час Революції Гідності та у російсько-українській війні, яка й досі вирує на українському Сході.
Щодня, щохвилини звичайні українські хлопці ризикують власним життям, аби ворог не думав зазіхати на землі, що належать нашому народові. Тож ми не маємо права забувати про них та про тих, хто вже ніколи не повернеться до рідної домівки та до своєї родини.

Слава Українським Героям, які навічно в наших серцях!

Слава Україні!

Переглядів: 234 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0