Пошук |
---|
Вхід на сайт |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|
Онлайн всего: 9 Гостей: 9 Пользователей: 0 |
Друзі сайту |
---|
13:31 Вітаємо з Днем волонтера! | |
Щиро дякуємо вам за невтомну працю, наполегливість, терпіння, витримку, постійну допомогу нашим бійцям на передових позицій. Вміння знайти все, що потрібно на фронт, забезпечити всім, що допоможе нашим захисникам виконувати бойові завдання, та покращить «побут» в окопах. Бажаємо вам незламності, підтримки, легких і швидких зборів коштів, вдячності від оточуючих. Ми з радістю приєднуємося до волонтерського руху та завжди готові підтримати ініціативи активістів, які роблять вагомий внесок у перемогу Разом до перемоги *ілюстрація Нікіта Тітов #музейпропаганди #музейшепетівка #шепетівка #хмельницькаобласть #волонтери #волонтериукраїни #допомога #військові #волонтер #деньволонтера #разомдоперемоги #війнавукраїні #війна #незламні #передова | |
|