Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Январь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Вторник, 16.04.2024, 08:31
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

МУЗЕЙ ПРОПАГАНДИ


10:54
Урочисте вручення іменної стипендії «Гордість Шепетівки»

29 грудня у Музеї пропаганди відбулось урочисте вручення іменної стипендії «Гордість Шепетівки», ініціатором якої став наш земляк Дмитро Христюк.

Дмитро є дворазовим чемпіоном світу з бойового самбо серед професіоналів, майстром спорту міжнародного класу з бойового самбо, заслуженим тренером України, президентом Федерації змішаних єдиноборств України, першим віцепрезидентом Всесвітньої асоціації змішаних бойових мистецтв, політиком. Працював помічником Міністра промислової політики України, радником Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, заступником голови Баришівської райдержадміністрації у Київській області, голововою Баришівської районної ради у Київській області, радником голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Нагороджений медаллю «За військову службу» від Президента України, орденом Миколи Чудотворця, орден Пошани, орденом Архістратига Михаїла. За вагомий внесок у розвиток міжнародного іміджу України удостоєний почесного звання «Народний посол України».

Наш видатний земляк відзначив за високі досягнення талановитих учнів, які своїми успіхами й перемогами прославляють Шепетівську громаду - переможців олімпіад, всеукраїнських і міжнародних конкурсів та спортсмени громади, які стали призерами чемпіонатів різного рівня, а також їхніх наставників.

Відзнаки отримали талановиті діти і молодь, які протягом року досягли найкращих результатів в навчанні, спорті, мистецтві та науці.

✨ ЗОШ №1

Звєрєва Дарія, капітан команди чирлідерів

- Чемпіонка України з чирлідингу номінація Urban Cheer; переможець відбіркового етапу обласного огляду художньої самодіяльності – І місце; володар Кубку Хмельницької області з чирлідингу Сheer Planet– І місце; золотий фіналіст Beach cheer cup – І місце; Cheer Weekend 2021 – І місце; Всеукраїнських змагань шкільних груп підтримки з чирлідингу – І місце;

Наставник: Шуляков Олексій Юрійович, учитель фізичної культури;

✨ СЗОШ №2

Зуєва Марія Миколаївна

- переможниця другого етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії І місце, з хімії ІІІ місце, з біології ІІІ місце; голова учнівського самоврядування школи, голова шкільного наукового товариства учнів “Інтелект”;

Наставник: Власюк Тетяна Миколаївна

✨ Гімназія №3

Шафалюк Маргарита Сергіївна

- переможець міських предметних олімпіад; призер: міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка; міського, обласного етапів Всеукраїнської щорічної новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Наставник: Окуневич Тетяна Петрівна, учитель образотворчого мистецтва

✨ Гімназія №4

Коваль Дарина Олегівна

- переможець Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті-життя в безпеці», Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім.Т.Шевченка, обласного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», міських предметних олімпіад.

Наставник: Сарахман Вікторія Олександрівна

✨ Гімназія №5

Півень Катерина

- Переможець та призер міських, обласних та всеукраїнських конкурсів дитячої творчості, міських предметних олімпіад, провідна акторка театральної студії «Арлекіно»;

Наставники: Півень Ірина Валеріївна, Дробот Світлана Василівна

✨ Гімназія №6

Хомяк Людмила Анатоліївна

- переможець міжнародних конкурсів з української мови та літератури ім.П.Яцика, Т.Шевченка, предметної олімпіади з української мови, лауреат ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, учасник конкурсу есе імені Сергія Кемпського, учасниця міської школи Лідерів учнівського самоврядування та активістка шкільного парламенту

Наставник: Грищук Ольга

Вікторівна

✨ НВК №1

Колоднюк Софія Олександрівна

- переможець Всеукраїнського марафону ім.П.Яцика і XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка (обласний етап)

Наставник: Гуменна Любов Спиридонівна, учитель української мови та літератури

✨ НВК «ЗОШ-гімназія»

Омелянчук Владислав Сергійович

- переможець обласної та Всеукраїнської олімпіади з хімії 2018,2019,2020 роки;

Наставник: Омелянчук Сергій Васильович

✨ НВК №3

Яворський Андрій

- переможець Всеукраїнського турніру пам'яті Дем'яна Усіка (дзюдо) — І місце; Міжнародного турніру Novator Cup (дзюдо) – І місце; Відкритого чемпіонату з самбо — ІІІ місце;

Наставник: Геннадій Горохов;

✨ ЗОШ №8

Присяжнюк Ілля Олександрович

- переможець обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, номінація «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність» (І місце); обласної заочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість - тобі, Україно!», номінація «Прилади та обладнання» ( І місце); обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, номінація «Радіоелектроніка та приладобудування» (І місце);

Наставник: Ящук Юрій Олександрович, учитель трудового навчання, керівник гуртка;

✨ Плесенська ЗОШ

Коваль Богдана Вікторівна

- Призер Всеукраїнської інтернет-олімпіад «На урок» (українська мова, математика, географія, біологія), конкурсу ім. П. Яцика – 3 місце (міський етап), ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – 2 місце, географії – 2 місце, Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» - результат «Золотий колосок», міського конкурсу «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!» - 1 місце;

✨ Пліщинська гімназія

Олексійчук Яна Олегівна

- Переможець фінального етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв (І місце у захисті наукової роботи Гран-Прі); ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології - І місце; конкурсу ім.П.Яцика – ІІ місце; мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка – ІІ місце; Всеукраїнського конкурсу « В об’єктиві фотонатураліста» - 1 місце;

Наставник: Олексійчук Аліна Анатоліївна

✨ Шепетівська ДЮСШ

Відділення важкої атлетики, тренер-викладач Медведь Володимир Іванович

• Колесник Сергій, бронзовий призер чемпіонату Світу з важкої атлетики серед юнаків до 17 років, чемпіон Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років, встановив рекорд Європи у ривку 124 кг., лауреат персональної стипендії голови Хмельницької ОДА «За вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень»;

• Щекальов Олег, срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років

• Денисенко Катерина, бронзова призерка чемпіонату України з важкої атлетики серед дівчат до 17 років

Відділення боксу, тренер-викладач Алтунян Максим Олегович:

• Алтунян Максим, Чемпіон України серед юніорів, 5 місце чемпіонату Європи з боксу серед юніорів;

• Гордійчук Владислав, бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед молоді ;

Громадська організація спортивний клуб «ПЕРЕСВЕТ», тренер-викладач Рудіч Олег Володимирович

• Ярмошук Назар, чемпіон України з бойового самбо;

• Рудіч Варвара, чемпіонка України з бойового самбо серед кадеток;

• Єфімчук Ярослав, бронзовий призер чемпіонату України з боротьби греко-римської;

✨Шепетівська федерація бойових єдиноборств, СК «Локомотив»

* Хрипонюк Андрій, Віце-чемпіон, 2 місце Чемпіонату Світу з Джиу Джитсу, серед своєї вікової групи;

* Філіпчук Олег, Чемпіон Європи, 1-місце Чемпіонату Європи з бойового самбо серед своєї вікової групи;

* Верхогляд Дмитро , віце-чемпіон, 2 місце Чемпіонату Європи з боротьби Кураш;

Наставник: Кушик Станіслав Володимирович

✨ Михайло Ларков, 12 років.

Дисципліна: Бильярдний спорт

З 8 років розпочав займатися більярдним спортом, в 10 років - переміг Чемпіонат Хмельницької області серед дорослих і отримав звання «Кандидат у майстри спорту України» ( став наймолодший в і сторії більярду КМС), в 12 років - став Чемпіоном України і отримав звання «Майстер Спорту України ( наймолодший в історії більярду). Бронзовий призер Чемпіонату світу 2021 серед спортсменів до 19років. Нещодавно на Міжнародному турнірі переміг двуразового Чемпіона світу з Росії.

Наставник: Олександр Книш

Щиро вдячні Шепетівська міська рада за підтримку ініціативи, а нашому земляку Дмитро Христюк за її ідею та втілення, пишаємося нашою талановитою молоддю!

 

Переглядів: 118 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0