Пошук |
---|
Вхід на сайт |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|
Онлайн всего: 9 Гостей: 9 Пользователей: 0 |
Друзі сайту |
---|
13:19 Традиційна співпраця Музею пропаганди з Всеукраїнською скаутинговою організацією "Пласт" | |
Традиційна співпраця Музею пропаганди з Всеукраїнською скаутинговою організацією "Пласт" У День пам'яті жертв Голодомору для вихованців Пласт в Шепетівці наукова співробітниця музею провела інтерактивний урок «Світло пам'яті». За результатами роботи із картками, діти створили власну карту Голодомору в Україні. Також проаналізували причини та наслідки цієї трагічної сторінки нашої історії, з'ясували значення понять "геноцид", "чорні дошки", "колективізація", "ножиці цін" та ін.
У такий спосіб, Росія хоче повторити Голодомор у масштабі не просто України, а цілого світу. Все з метою тиску на українське та світове суспільство задля виправдання та легітимізації її терористичної діяльності… Наразі ЗСУ та українці роблять все, щоб не допустити геноцид. Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо. #музейпропаганди #музейпропаганди_заняття #музейнізаняття #Пласт #пластуни #Голодомор #голод #геноцид #память #хліб #ЗСУ #терор | |
|