Пошук |
---|
Вхід на сайт |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|
Онлайн всего: 17 Гостей: 17 Пользователей: 0 |
Друзі сайту |
---|
13:20 Свічка пам’яті |
Свічка пам’яті У День пам'яті жертв Голодомору традиційним стало запалювання свічки пам'яті на спомин про жертв тих трагічних подій. Пам'ять — це те, що єднає покоління, те світло, яке не дозволяє мороку забуття поглинути трагедії минулого. На інтерактивному уроці «Світло пам'яті» разом з Пласт в Шепетівці з’ясовували, чому символом цього дня стала саме свічка. Діти висловлювали свої думки, які демонстрували обізнаність і розуміння всієї глибини трагізму та важливості цього дня.
На жаль, сьогодні маємо справу все з тими ж нелюдами, що нищать усе живе, а голод використовують як зброю. На заваді цьому стоїть Україна та її Збройні сили. Ми пам'ятаємо уроки Голодомору та не допустимо, щоб така трагедія повторилися знову Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо. |