«  Сентябрь 2022  »

Пятница, 19.04.2024, 15:13

Зустріч з куратором виставки «Азовсталь. Світло переможе»

У зв’язку із завершенням експонування фотовиставки Дмитра Козацького «Азовсталь. Світло переможе» в музеї, до нас завітав куратор проєкту, рівненський фотохудожник Alex Kharvat , аби дізнатися відгуки та враження відвідувачів.

Разом з директоркою музею Nataliia Nykonova гості переглянули книгу з відгуками від дітей та дорослих. Особливу увагу привернув запис, зроблений двома почерками (дитячим і дорослим): «Про наших героїв повинен знати весь світ і не забувати про них. Наш Український народ повинен врятувати наших героїв любою ціною. Ми маємо так само відважно та мужньо боротися за них, як і вони боролися за нас. Нехай повертаються якнайшвидше живими додому. Вони наші герої, яких ми не повинні забувати. Слава Азову! Слава нашим героям! Герої не вмирають! Завдяки їм ми живі та вільні» (від 09.08.2022р.)». Цей відгук вразив гостей щирістю, вірою у наших захисників і важливістю висвітлення їхніх історій.

Крім обговорення робочих питань та ідей майбутнього співробітництва, Олександр Харват зробив цінний подарунок музею – власні альбоми та книги, які будуть зберігатися у нашій бібліотеці та будуть доступними всім охочим.

Фотовиставка Дмитра Козацького з позивним «Орест» «Азовсталь. Світло переможе» експонувалася у виставковій залі музею з 8 серпня до 1 вересня, але представлені фото залишилися у пам’яті надовго. Біль, мужність, сміливість, гордість, непереможність – усе це поєднано у кожній світлині фотовиставки, яка залишила свій слід у серці кожного відвідувача.

Переглядів: 79 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0