«  Октябрь 2022  »

Четверг, 28.03.2024, 19:54

З Днем захисника і захисниць України!

Вітаємо захисників і захисниць, які взяли до рук зброю, згуртувалися та роблять все можливе заради нашої перемоги, територіальної цілісності України, майбутнього української нації!

Щиро дякуємо всім, хто з початку російсько-української війни, з 2014 року, дає гідну відсіч ворогу на бойових фронтах цієї війни, виконує службові обов’язки на медичному фронті, які рятують життя наших бійців та цивільного населення.

Пишаємося Збройними Силами України! Бажаємо нашим воїнам козацького здоров'я, наснаги та сил для скорішої перемоги, а ми допоможемо її наблизити, забезпечуючи надійний тил, який завжди підтримає, допоможе, дочекається. Ми пам'ятаємо і чекаємо вас кожної миті нашого життя.

Ніколи не забудемо і наших полеглих захисників і захисниць, адже саме завдяки їхньому Чину ми досі можемо жити та працювати на перемогу.

Слова вдячності висловлюємо волонтерам за надважливу і непосильну роботу у забезпеченні бійців.

У цей знаковий день, День українського козацтва, День створення УПА, не забуваємо про історичне минуле, нащадки якого теж зробили вагомий внесок у боротьбу за державотворення та незалежність України.

Оскільки сьогодні відзначаємо ще й християнське свято — День Покрови Пресвятої Богородиці — нехай Божа мати береже всіх нас і наших воїнів від загарбницьких, терористичних дій рф.

Пам'ятаємо загиблих, шануємо живих

#музейпропаганди #вітання #деньзахисниківізахисниць #славагероям #ЗСУ #зсу_найкращі #СлаваУкраїні #денькозацтва #деньупа

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Переглядів: 75 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0