«  Ноябрь 2022  »

Среда, 24.04.2024, 05:57

Виставка «Скривавлена нива» триває

У співпраці з Меморіальний заповідник "Биківнянські могили" у нашому Музеї триває виставка «Скривавлена нива», яка присвячена дослідженню одного із найважчих періодів в нашій історії — Великому терору 1937-1938 років і його жертвам.

Саме ця виставка висвітлює долю українського селянства у 20-30-х років ХХ ст., те, з якими складнощами та випробуваннями їм довелося зіткнутися у цей кривавий період, а також з діями радянської влади. Мова йде про ліквідацію ринкового товарообігу, побудови системи регулювання виробництва та розподіл товарів під керівництвом ВКП(б), розкол у середовищі українського селянства через запровадження термінів «куркуль, «бідний», «багатий», знищення традиційних цінностей селянської родини тощо.

Завдяки ілюстративним матеріалам і наскрізній інфографіці можна з легкістю простежити основні моменти та розібратися із подіями, а з коротких біографічних довідок — дізнатися про селян, які були розстріляні органами НКВС, причини такого рішення. Варто відмітити, що останнім рядком у біографіях зазначено місце їхнього поховання – територія таємної спецділянки НКВС у Биківнянському лісі.

❗️ «Скривалена нива» — про селян, які відстоювали свої права, прагнули до свободи та незалежності ❗️

Чекаємо вас на екскурсію

Переглядів: 73 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0