«  Июль 2022  »

Пятница, 19.04.2024, 17:40

"Україна. Війна в Європі".

Запрошуємо тих, хто ще не відвідав виставку в нашому музеї "Україна. Війна в Європі".

Емоційна, інформативна, на основі фактів, свідчень і фотодоказів. Уроки для світу і нас, незасвоєні 80 років тому, про потакання західного світу нацизму і рашизму, про наслідки і загрози, про незакрите небо над українськими містами, дітьми, душами, майбутнім.

На зображенні може бути: текст

Музей пропаганди

26 червня о 18:28  ·

28 червня в Музеї пропаганди відбудеться відкриття виставки «Україна. Війна в Європі», яка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року, а також про героїчний спротив українського народу, який тримає Україну в фокусі європейського інтересу.

Назви українських міст – Буча, Маріуполь, Харків, Чернігів стали символами новітнього варварства та невмотивованої жорстокості рашистів, змусивши світ по-новому подивитися на політику Кремля. Україна нині стала щитом, який захищає Європу від російської експансії.

Сьогодні, коли у самому центрі Європи обстрілюють міста ракетами, вбивають мирне населення, знищують культуру, Україна продовжує боротися щодня проти ворога і відстоювати демократичні та європейські цінності. Тому метою виставки є розповісти правду про злочини проти людяності, які російські солдати чинять в Україні, відкрити очі на поширені російські пропагандистські міфи, один з яких – про єдиний народ, який складають росіяни, українці та білоруси, тверезим поглядом подивитися і на багато інших речей.

Протягом травня 2022 року виставка експонувалась у Вільнюсі та Варшаві, Берліні, Бамберзі та Києві.

Проєкт розробив Український інститут національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України.

Переглядів: 104 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0