«  Сентябрь 2022  »

Вторник, 23.04.2024, 15:20

Творча акція вшанування матерів...

До Дня пам'яті захисників України в Музеї пропаганди відбулася творча акція вшанування матерів, жінок, сестер, чоловіки яких здобувають перемогу та пам'яті загиблих Героїв за участі літературно-мистецького об'єднання "Життя і Слово" та Музею митця-винахідника Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової.

Висловити щирі слова подяки найголовнішій людині у житті воїна – Матері, підтримати родини та близьких наших бійців завітали заступниця голови Шепетівської РДА Ольга Лащ та заступниця шепетівського міського голови Галина Безкоровайна. Начальник Шепетівського ТЦК та СП полковник Сергій Царук вшанував пам’ять загиблих Героїв, наголосив на мужності, сміливості та відвазі бійців, які брали та беруть участь у боротьбі за Незалежність та перемогу, згадав полеглих військових у боях за Іловайськ.

У рамках заходу була відкрита виставка художніх робіт Ярослава Прокоповича-Примаковського, учня митця-винахідника Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової. Виставку він присвятив матерям, жінкам і сестрам військовослужбовців, які здобувають перемогу для України, та загиблим Героям.

Ми висловлюємо щиру вдячність та шану матерям за взірець свідомості, гідності, сили наших захисників і захисниць. Завжди пам’ятаймо про родини та близьких воїнів, які роблять все можливе заради перемоги, є надійною підтримкою захисників.'

Пишаємося вами! Дякуємо вам! Пам’ятаємо та шануємо наших Героїв!

#музейпропаганди #музейшепетівка #героямслава #СлаваЗСУ #деньпамяти #АТО #ООС #війна #війнавукраїні

Переглядів: 92 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0