«  Декабрь 2022  »

Четверг, 28.03.2024, 18:19

Традиційна співпраця Музею пропаганди з Всеукраїнською скаутинговою організацією "Пласт"

У День пам'яті жертв Голодомору для вихованців Пласт в Шепетівці наукова співробітниця музею провела інтерактивний урок «Світло пам'яті». За результатами роботи із картками, діти створили власну карту Голодомору в Україні. Також проаналізували причини та наслідки цієї трагічної сторінки нашої історії, з'ясували значення понять "геноцид", "чорні дошки", "колективізація", "ножиці цін" та ін.

❗️ Особливу увагу було приділено статистиці, а саме тому, що за кожною цифрою та відсотком стоїть життя українця чи українки, поламані долі і знищені родини та цілі села. Вихованці ознайомилися зі свідченнями очевидців, які є важливим джерелом для вивчення трагедії Голодомору.

Наприкінці уроку пластуни символічно розламали хліб, який викрадали окупанти у далекому 1932 році та у нинішньому 2022 році. Кожен з учасників заняття поділився власними знаннями про злочини терористичної Росії, зокрема використання тактики «терор голодом».

У такий спосіб, Росія хоче повторити Голодомор у масштабі не просто України, а цілого світу. Все з метою тиску на українське та світове суспільство задля виправдання та легітимізації її терористичної діяльності…

Наразі ЗСУ та українці роблять все, щоб не допустити геноцид.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

#музейпропаганди #музейпропаганди_заняття #музейнізаняття #Пласт #пластуни #Голодомор #голод #геноцид #память #хліб #ЗСУ #терор

Переглядів: 70 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0