«  Август 2022  »

Четверг, 28.03.2024, 12:49

"Тиждень українського кіно"

З 16 серпня по 24 серпня в актовій залі музею стартує "Тиждень українського кіно" із документального серіалу «Колапс: як українці зруйнували імперію зла».

Стрічка розповість про роль українців у розпаді СРСР та здобуття Україною незалежності.

«Це дуже деструктивний міф — що незалежність впала нам в руки сама. Цей серіал варто показати за кордоном, щоб там це теж розуміли, адже наявні пропагандистські міфи дуже вкорінені й там. І без міжнародної дистрибуції цього зробити не можна. Звісно, і в Україні цей серіал має подивитися якнайбільше людей. Гадаю, він заслуговує на те, щоб його показували й у школах.

І навіть для тих, хто жив у час розпаду СРСР, у серіалі є дуже багато відкриттів. Важливих у тому розумінні, що сьогодні ми живемо у світі, сформованому в тому числі наслідками розпаду СРСР. Наслідки ці досі на нас впливають. Війна, яку проти нас розв’язала Росія, корінням теж сягає того часу і тих процесів. Багато що було закладено саме тоді», — вважає продюсер і автор ідеї серіалу, Ярослав Лодигін.

Потужна робота, що розвінчує пропагандистські міфи про причини й передумови здобуття Україною незалежності не залишить глядача байдужим та спонукає до обговорень після кожної із серій.

Режисер фільму — Сергій Лисенко, сценарист — Олександр Зінченко. Оператор — Сергій Михальчук. Продюсер та автор ідеї — Ярослав Лодигін. Продюсери — Віталій Шеремєтьєв, Ольга Безхмельницина, Ірина Бубнова, Сергій Недзельський.

Документальний серіал створений на замовлення і за сценарієм Суспільного мовника компанією «Esse Production House».

Запрошуємо до перегляду та обговорення щодня о 15.00.

Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа та текст

Переглядів: 80 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0