«  Декабрь 2022  »

Суббота, 20.04.2024, 18:30

Театралізоване свято "На святу Катерину ховайся під перину"

Краєзнавчий відділ музею пропаганди досліджує українські свята, береже та поширює традиції їх святкування. Так, сьогодні, 7 грудня, вшановуємо пам'ять Святої Великомучениці Катерини, яка з давніх часів вважається покровителькою жіноцтва.

У цей день, згідно з народними традиціями, влаштовували вечорниці, хлопці та дівчата ворожили на гілочці вишні, намагаючись пізнати своє майбутнє та щасливу долю.

Учасники "Сімейного клубу", організованого на базі шепетівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, завітали у краєзнавчий відділ, аби ознайомитися з українським святом Святої Катерини та традиціями його святкування саме в нашій місцевості. Це було особливо цікаво нашим гостям, адже всі вони приїхали з різних куточків України.

Дотримуючись усіх традицій, разом влаштували вечорниці, на яких ворожили, випробовували на кмітливість хлопців і смакували кашу з печі. На згадку про свято учасники отримали гілочку вишні, на яку загадали найпотаємніші бажання.

Як все відбувалося - дивіться у фото

#музейпропаганди #музейшепетівка #українськісвята #українськітрадиції #традиції #звичаї #заходи #краєзнавчийвідділ #червонийхрест

Переглядів: 86 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0