«  Февраль 2021  »

Понедельник, 04.07.2022, 03:35

Презентація виставкового проекту "Майдан : простір для творчості"

"... Від самого початку протестів Майдан спалахнув потужною креативною енергією, залучаючи й організовуючи учасників, генеруючи їхню солідарність, створюючи позитивний імідж і налагоджуючи комунікацію із зовнішнім світом. Революційне мистецтво розповідало в дохідливій та переважно невербальній формі про не надто зрозумілі для більшості світової спільноти події в Україні, набуваючи при цьому різних форм і змісту. Драматичний простір палких емоцій та жорстких протистоянь гармонізовували музиканти й співаки, художники й скульптори, дизайнери й фотографи, письменники й поети, танцівники й народні майстри, які вихлюпнули свою позитивну лідерську енергію у фізичний і віртуальний простір Майдану..."

12.02.2021. о 12.00 відбудеться презентація виставкового проекту "Майдан : простір для творчості" від Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності!

"Майдан: простір творчості" - це 74 мистецькі об'єкти, а також інші роботи студентів НАОМА, зокрема, календарі та плакати на тему Майдану, про російську інформаційну та збройну агресію.

Презентація виставкового проекту це не лише можливість акцентувати визначальну роль індивідуальної та громадської свободи у самоствердженні Української держави, це зустріч з учасниками подій Революції Гідності, це пам'ять про тих, хто віддав своє життя на нашу свободу і гідність, це пам'ять і про нашого земляка Миколу Дзявульського.

May be an image of текст

Переглядів: 81 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0