Головна » 2018 » Квітень » 5 » Презентація виставки "Космічна ера"
Презентація виставки "Космічна ера"

4 квітня в музеї Миколи Островського відбулася презентація виставки "Космічна ера", присвячена Дню космонавтики. Більшість експонатів, які пропонуються до огляду - з фондів Музею космонавтики ім. С.П.Корольова, що в м.Житомирі. Демонструються і експонати з наших фондів. Гостями заходу були учні школи-гімназії. Говорили про перші кроки в розвитку космонавтики та ракетобудування, перші здобутки людства на шляху до освоєння космосу. Познайомились ближче з постатями Сергія Корольова та Леоніда Каденюка. Але, мабуть, найбільше зацікавлення в юних відвідувачів викликали харчі з раціону космонавтів, моделі ракет та космічних кораблів, а також можливість зробити фото, перевтілившись на хвилинку астронавтом. Всі бажаючі матимуть змогу відвідати виставку до 8 травня.