«  Сентябрь 2022  »

Четверг, 18.04.2024, 20:29

Пластуни на екскурсії

У Музей пропаганди завітали вихованці Пласт в Шепетівці. Вони відвідали виставковий проєкт «Століття нескорених», презентований у співпраці з Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum. Поговорили про спадкоємність, боротьбу українців від покоління до покоління, як нація свого часу вистояла, яким чином, про Майдан, пам’ять, традиції, солідарність і розбудову сучасної України.

Пластуни зацікавилися і фотодокументальною виставкою «Розстріляна еліта: Биківнянський вимір» від Меморіальний заповідник "Биківнянські могили". У межах обговорення про один із страшних злочинів радянської влади в історії українського народу – період "Великого терору", зокрема репресії проти інтелектуальної еліти – згадали про художників, акторів, режисерів, науковців, композиторів, письменників, військових того часу, які були знищені у в'язницях НКВС у Києві та поховані на території таємної спецділянки у Биківнянському лісі.

Не могли оминути в обговоренні й сучасні події, які зараз відбуваються у нашій країні, адже для пластунів це дуже важливо проводити історичні паралелі. Поділилися один з одним розповідями про бойові прапори та місцевих Героїв-воїнів.

Наш музей приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню та співпраці з патріотичною молоддю. Продовжуємо готувати цікаві заходи та чекаємо у гості знову

#музейпропаганди #музейшепетівка #Шепетівка #пластуни #молодь #патріот #виставка #музей #лекції #воїнисвітла #історія #ІсторіяУкраїни #пласт #пластуни

Переглядів: 85 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0