Головна » 2018 » Січень » 2 » "Патріот, воїн, айдарівець" - година пам'яті, приурочена 3-й річниці загибелі Сергія Оврашка.
13:54
"Патріот, воїн, айдарівець" - година пам'яті, приурочена 3-й річниці загибелі Сергія Оврашка.

"Патріот, воїн, айдарівець" - під такою назвою в музеї Миколи Островського відбулась година пам'яті, приурочена 3-й річниці загибелі молодшого сержанта, командира розвідувальної роти 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" Сергія Оврашка.

Підтримати вогонь пам'яті прийшли мама Сергія Світлана Дмитрівна, представники районної ради, вчителі Коськівської школи, студенти та викладачі медичного училища, працівники музею. Науковий співробітник музею Юхимович Лідія Денисівна хвилююче розповіла про життєві дороги нашого земляка. ЇЇ розповідь доповнила мама. Були використані фото, документи, особисті речі Сергія, які зберігаються в музеї, а також демонструвалися вишиті давні українські сорочки із колекції айдарівця Миколи Павлюченка, які були закуплені ним в звільненому Старобільську на Луганщині. Прозвучали вірші, присвячені герою. Сергій ніби був присутній на заході: його голос звучав з кадрів відеофільмів, знятих за його життя...
На заході було взято старт збору спогадів про С. Оврашка для видання в майбутньому книги. Просимо всіх, хто знав його, відгукнутися і написати нам на електронну адресу museumostrovsky@meta.ua.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 59 |