Головна » 2018 » Листопад » 15 » Музичний перфоманс у стінах музею
13:39
Музичний перфоманс у стінах музею

Новий мистецький експеримент між культурно-освітніми установами Хмельницької області та талановитою молоддю завітає 15 листопада до музею М. Островського. Музичний перформанс, який об’єднає в історичних стінах, у стриманих умовах місця та часу, є етапом масштабної творчо-освітньої платформи RespublicaFEST Інкубатор та реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.
Метою даної платформи є організація навчального проекту для молодих музикантів, проведення практичних воркшопів та невеликого туру Хмельницькою областю, що надасть можливість навіть зовсім молодим талантам отримати потрібний практичний досвід виступів, попрацювати із спеціалістами і вивчити основи сценічного мистецтва. 
Молоді музиканти, які протягом минулого тижня у атмосфері далекій від концертних залів та площадок: ринках, площах тощо, створювали ексклюзивний музичний арт, презентують актуальну стадію спільного доробку тепер і у Шепетівці.
Ексклюзивне музичне дійство буде створене за участі емоційного заряду гостей заходу та у творчій компіляції з історією літературно-меморіального музею. Запрошуємо!

Переглядів: 23 |