«  Ноябрь 2022  »

Четверг, 25.04.2024, 13:57

Музей пропаганди взяв участь у науковому форумі

Наукова співробітниця музею взяла участь у щорічному науковому форумі «Революція Гідності: на шляху до історії», який організовано Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum у партнерстві з Український інститут національної пам'яті, Інститут історії України НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Український католицький університет UCuniversity, Національний університет "Києво-Могилянська академія".

Протягом 17-18 листопада учасники презентують свої доповіді, присвячені фокус-темі форуму “Майдани і російсько-українська війна в національному та глобальному вимірах”. Це зумовлено метою наукової події — обговорення у середовищі українських і закордонних учених концептуальних підходів до дослідження феномена Майдану та поширення правдивої інформації про причини й наслідки протестних рухів у контексті російсько-української війни.

У сесії «Презентація Майдану й російсько-української війни в музейному просторі України та світу» взяла участь Наталія Кручук, наукова співробітниця Музей пропаганди, з доповіддю «Доля Сергія Оврашка як приклад патріотизму».

Щиро дякуємо Національному музею Революції Гідності та нашим колегам за запрошення та можливість висвітлити теми, які на сьогодні є дуже важливими та актуальними.

#музейпропаганди #музейшепетівка #шепетівка #доповідь #науковийфорум #науковаконференція #РеволюціяГідності #Майдан #память #історія #ІсторіяУкраїни #революція

На зображенні може бути: текст

Переглядів: 84 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0