«  Сентябрь 2022  »

Четверг, 25.04.2024, 10:53

Майстер-клас «Традиції українського оберегового мистецтва»

Музейні заняття – це не тільки історичні екскурси, огляд унікальних виставок, обговорення дискусійних питань, встановлення причинно-наслідкових зв’язків між подіями та століттями, але й дослідження нашого минулого, традицій, звичаїв, ремесл. Останнє відбувається у межах різноманітних мистецьких практик арт-терапії.

У краєзнавчий відділ музею пропаганди завітав Roman Galimski - викладач Шепетівська дитяча художня школа, аби ознайомити дітей з видом пластичного мистецтва – скульптурою, і провести майстер-клас зі створення українського оберегу.

Учасники заходу спочатку розглянули українське оберегове мистецтво з теоретичної точки зору, а потім з великим задоволенням приступили до створення власного витвору.

Діти із повітряного пластиліну зробили справжні народні обереги, які захищатимуть їх, родину та дім від негараздів, приноситимуть добро та щастя.

Дякуємо пану Роману за майстер-клас і дітям за інтерес до музейних занять і прагнення до культурного розвитку.

Чекаємо вас знову вже на іншому майстер-класі з декоративно-ужиткового мистецтва «Самчиківський розпис – диво Хмельниччини», який відбудеться 29 вересня о 15:00 у краєзнавчому відділі музею.

Переглядів: 85 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0