«  Ноябрь 2022  »

Четверг, 25.04.2024, 03:10

Цікаві виставки

Шановні відвідувачі, до Вашої уваги цікаві виставки, які ви можете відвідати щодня з 09:00 до 17:00 у нашому Музеї:

«Століття нескорених» — про сторічний період боротьби українців за державність, що демонструє особливості визвольного руху, унікальні риси спротиву, зокрема засоби, яких вимагала боротьба у різні часи (у співпраці з Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum)

«Скривавлена нива» — присвячена дослідженню одного із найважчих періодів у нашій історії — Великому терору 1937-1938 років і його жертвам. Зокрема ця фотодокументальна виставка висвітлює долю українського селянства у 20-30-х років ХХ ст., те, з якими складнощами та випробуваннями їм довелося зіткнутися у цей кривавий період, а також з діями радянської влади (у співпраці з Меморіальний заповідник "Биківнянські могили")

«Україна. Війна в Європі» — ілюструє глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, наголошує на різних аспектах поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення, розповідає про героїчний спротив українського народу російській окупації (у співпраці з Український інститут національної пам'яті)

«Проти Голіафа» — про знані та маловідомі постаті національно-визвольного руху. Виставка знайомить з біографіями людей, що в лавах УПА воювали проти найбільшої тоталітарної імперії ХХ століття - срср. Ви дізнаєтеся, як склалася доля засновниці Червоного Хреста в Україні Катерини Зарицької ("Орися"), чому ім'я Степана Бандери стало символом національного спротиву на два столітт,я та чому свобода для українців ХХ століття "починалася по той бік відчаю" (у співпраці з Український інститут національної пам'яті).

Чекаємо вас у Музеї пропаганди

#музейпропаганди #музейпропаганди_виставка #виставки #виставка #історія #музейшепетівка #Шепетівка #ІсторіяУкраїни #Хмельницький #хмельницькаобласть

Переглядів: 98 | Додав: sendu | Рейтинг: 0.0/0